Zagłębie II Lubin : Wisła Grupa Azoty Puławy -

Arbiter: Rafał Rokosz ( Siemianowice Śląskie)

1. Weirauch, 2. Kolan, 3. Sochań, 4. Lepczyński, 5. Terlecki, 6. Kizyma, 7. Antkiewicz, 8. Kocaba 9. Adamski, 10. Dudziński, 11. Kruszelnicki
13. Mielcarz - 31. Flak, 3. Seweryś, 99. Noiszewski, 19. Tkocz, 8. Kumoch, 34. Bortniczuk, 11. Kargulewicz, 10.
91. Klichowicz (k) Janicki, 9. Giel

Już w sobotę ekipa Wisły Grupa Azoty zmierzy się w Lubinie z zespołem rezerw Zagłębia. Początek naszej relacji od 15:45
 15:24 Piotrek wita z Lubina
 Za kilka minut Wisła Grupa Azoty rozegra ważne spotkanie z rezerwami Zagłębia Lubin
 Słonecznie i ciepło na Dolnym Śląsku. Około 20 stopni ciepła.
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dziś
1. Paweł Łakota, 17. Pavlas, 18. Wiech, 26. Damian Kołtański, 55. Manolo,
66. Kacper Kaczorowski, 77. Oskar Przywara, 80. Mikołaj Kosior, 94. Kacper Szymanek
 Na ławce rezerw Zagłębia Lubin zasiedli dziś 12. Michał Matys, 13. Mateusz Lipp, 14. Jan Dorożko, 15. Mateusz Dziewiatkowski, 16. Kasjan Frankowski, 17. Adam Ratajczyk, 18. Marcel Reguła, 19. Dawid Gruszeecki, 20. Wojciech Szafranek
 Wiślacy już w szatni. Zraszanie murawy
 Oba zespoły już gotowe do wyjścia. Kawałek zawodnicy mają do przejścia
 Wychodzą!!!!
 Na chwilę obecną na trybunach zasiadło 18 widzów.
1'  Zaczyna Zagłębie II Lubin
2' Nie doszedł do piłki Kocaba
3' Bardzo nieudana centra Antkowiaka. Od autu grę wznowi Wisła Grupa Azoty
4' To powinno być 0;1 centra klichowicza piłka po głowie rywala trafia do Giela, który jednak uderza obok bramki
5' Na spalonym Dudziński. Treningowe boisko siedzimy blisko linii. Wszystko słyszymy co mówią zawodnicy i sędziowie
6' Klichowicz wywalcza aut
7' Dudziński fauluje Tkocza. Od rzutu wolnego ekipa Dumy Powiśla
 Z rzutu wolnego uderzał Klichowicz, ale zbyt lekko i w środek i pewnie piłkę łapie Weirauch
10' Flak naciska Lepczyńskiego, który wybija piłkę na rzut rożny
 Za krótka centra Klichowicza piłka ostatecznie trafia do Flaka, który kończy akcję niecelnym strzałem
14' Za mocne podanie do Klichowicza. Aut. Brakuje dokładności ekipie Dumy Powiśla
17' Dużo walki w Lubinie. To ważne spotkanie dla obu ekip
19' Ostre starcie Giela z Adamskim i sędzia Rokosz pokazuje faul wiślaka. Od rzutu wolnego gospodarze
 Z rzutu wolnego uderza Dudziński, ale niecelnie!!!
23' Nieporozumienie Noiszewskiego z Flakiem i aut dla gospodarzy
27'  11. Kruszelnicki za próbę wymuszenia rzutu karnego.
29' Wpadł w pole karne Zagłębia Klichowicz i mamy rzut rożny
 Niezła centra Klichowicza piłka trafia do Kumocha ten uderza piłka ociera się o rywala i kolejny corner
 Tym razem faulowali bramkarza wiślacy
31' Upadł w polu karnym Kargulewicz faulowany przez rywala i co??? I sędzia każe grać dalej!!!!
33' Z 22 metrów uderza Antczak ale piłka na szczęście mija bramkę Mielcarza!!!
 Ucierpiał w jednym ze starć Bortniczuk, któremu udzielana jest pomoc medyczna
37' Wrócił do gry Bortniczuk
38'  55.Manolo za 34. Bortniczuka
 Niestety nie dał rady grać dłużej Maciek i potrzebna była zmiana
42' Faulowany przez Sochania Klichowicz. Rzut wolny dla Wisły Grupa Azoty
 Zbyt krótka centra Kumocha i pewnie obrońcy Zagłębia
43' Nieudana centra Klichowicza. Od bramki Weirauch
44'  3. Sochań za brutalny faul na Klichowiczu
45' +2
45+1' Jeszcze rzut wolny dla Wisły Grupa Azoty. Dobra okazja na otwarcie wyniku
 Za krótka centra Kumocha piłka trafia do Janickiego, który uderza obok bramki gospodarzy
45+3'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Bardzo wyrównane i trudne spotkanie oglądamy dziś w Lubinie. Puławianie mądrze grają i czyhają na swoje okazje. Na razie dużo walki.
 Oby była lepsza dla Wisły Grupa Azoty. Do Lublina wracamy za kilka minut
 Wybiegają wiślacy!!!!!!
 Pojawiają się także zawodnicy rezerw Zagłębia
46'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty
47' Za mocne podanie Flaka do Manolo i szybszy bramkarz gospodarzy
48'  8. Kocaba za faul Tkoczu
49' Uderzenie Giela, ale piłka mija cel i bramkę Weirucha
51' Terlecki do Antaczaka, ale ten drugi nie opanował piłki. Od bramki wiślacy
53'  Terlecki
 Niezła centra z prawej strony Dudzińskiego piłka trafia do Terleckiego, który głową otwiera wynik spotkania
54'  Kruszelnicki
 Nie są to dobre minuty dla puławian. Tym razem bardzo dobrze lewą stroną Kruszelnicki, który mijał wiślaków niczym tyczki slalomowe i mocnym strzałem pokonał Mielcarza
56' Rzut wolny dla Wisły Grupa Azoty Puławy.
 Z rzutu wolnego Klichowicz, ale pewnie obrońcy gospodarzy
58' Będą dwie zmiany w zespole Wisły Grupa Azoty Puławy. Do gry gotowi Daanian Pavlas Łukasz Wiech
59'  17. Pavlas za 11. Kargulewicza
18. Wiech za 9. Giela
61' Niezła akcja Wisły, ale piłka wyszła poza pole gry i od autu gospodarze
61' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL MATEUSZ KLICHOWICZ!!!!! BRAWO WISŁA!!!! BRAWO KLICHU!!!!!
 Jeszcze gramy!!! Dobra akcja Dumy Powisla zza pola karnego uderzył Klichowicz i piłka wpada do siatki!!!!
62'  18. Reguła za 7. Antczaka
63'  31. Flak za faul na jednym z rywali
67' Ależ okazja dla gospodarzy w pole karne wpada Kruszelnicki, ale piłka mija bramkę Mielcarza. Po drodze futbolówka otarła się o wiślaka i róg dla Zagłębia
 Za krótka centra Kruszelnickiego i kolejny corner
 Faulował w ataku jeden z rywali
69'  17. Ratajczyk za 11. Kruszelnickiego
70' Klichowicz w pole karne, ale Wiech uprzedzonyi tylko róg!!!
 Klichowicz wprost na głowę rywali z cornera
 Manolo do Flaka ten uderza, ale broni Weiruch
71' Manolo wywalcza kolejny rzut rożny
71'  26. Kołański za 10. Janickiego
66. Kaczorowski za 31. Flaka
 Kolejny raz niezbyt dobra centra z rzutu rożnego
 Ręką jeden z graczy Zagłębia w polu karnym i co?? i gramy dalej!!!!
  10. Janicki na ławce za protesty
 Centra Klichowicza głową Kumoch, ale pewnie Weirauch
74' Kumoch wpada w pole karne, ale uderzył źle i piłka leci w aut bramkowy!!!
75'  19. Tkocz
 Zaczyna się kradnięcie czasu.
77' Kolejny raz ręka w polu karnym Zagłębia i nic!!!!!!
78' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLL MATEUSZ KLICHOWICZ!!!@! BRAWO WISŁA!!! BRAWO KLICHU!!!!
79'  15. Dziewiatkowski za 10. Dudzińskiego
 Kapitalnie prawą stroną Kaczorowski i Klichowicz mocnym strzałem pakuje piłkę do siatki!!! BRAWO
82' Rzut rożny dla Wisły Grupa Azoty!!!!
83'  17.Pavlas za przerwanie kontry rywali
 Z dystansu Klichowicz ale niecelnie!!!
85' Wrzutka Klichowicza ale pewnie bramkarz
 Kolejny zawodnik Zagłębia leży na placu gry.
88' Zablokował rywala Tkocz i rzut rożny dla Zagłębia
 Faulowali w ataku gospodarze. Od rzutu wolnego Wisła
89'  26. Kołtański za faul taktyczny
 Leży kontuzjowany Kumoch
 Nie mamy już zmiany. Kumoch cierpi.
90' +4
90+1' Ratajczyk z rzutu wolnego wysoko nad bramką Mielcarza
90+2' Nikt nie sięga centry Klichowicza!!!
90+3' Jeszcze aut dla Wisły
90+4' Bronią się wiślacy!!!!
90+4' Strzał Kocaby mija bramkę Mielcarza!!!
90+5'  Koniec spotkania!!!!
 Remisujemy mecz w Lubinie 2:2. Szalone spotkanie, bowiem przegrywaliśmy już 2:0, ale dwie bramki Klichowicza dają cenny remis, który trzeba szanować.