Radunia Stężyca : Wisła Grupa Azoty Puławy -

Mrsić 65 - Kumoch 38, 42, Flak 74
Arbiter: Albert Różycki ( Łódź)

57. Odyjewski- 37. Zwoźny, 93. Bogusławski, 44. Kurtović, 19. Kwiatkowski, 33. Kasprzak, 2. Bahslay, 8. Łuczak, 77. SŁomka, 27. Mrsić, 7. Kuzimski
13. Mielcarz - 31. Flak, 3. Seweryś, 19. Tkocz, 99. Noiszewski, 8. Kumoch, 11. Kargulewicz, 34. Bortniczuk, 55. Manolo, 10. Janicki 9. Giel

Już w sobotę ekipa Wisły Grupa Azoty rozegra w Stężycy kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie zespół Raduni. Początek relacji od 11:45
 11:17 Piotrek wita ze Stężycy
 Ciepło około 25 stopni ciepła w Stężycy. Świeci słońce.
 Udał się zdobyć składy co wcale nie było takie łatwe
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dziś 12. Paweł Łakota, 20. Adam Gałązka, 26. Damian Kołtański, 66. Kacper Kaczorowski, 77. Oskar Przywara, 80. Mikołaj Kosior, 94. Kacper Szymanek
 Na ławce Raduni zasiedli dziś 1. Kacper Tułowiecki, 3. Tomasz Dejewski, 6. Jonatan Straus, 17. Nikodem Potrac, 16. Jan Furman, 20. Adam Płotka, 11. Patryk Mularczyk, 35. Grzegorz Gulczyński, 9. Michał Biskup
 Kółeczko wiślaków i zaraz gramy!!!!
1'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty Puławy
2' Lewą stroną Manolo, ale pewnie obrońcy gospodarzy
3' Niecelne podanie gospodarzy i od bramki grę wznowi Mielcarz
4' Mecz ogląda około 400 osób mimo, że wstęp był darmowy. Toczy się on w ciszy.
5' Dobra próba podania Noiszewskiego do Giela, jednak piłka wychodzi na aut bramkowy. Od swojej bramki grę wznowi Odyjewski
6' Lewą stroną przedzierał się Kargulewicz, który wywalczył rzut rożny
 Dobra centra Kumocha głową Seweryś, ale obok bramki gospodarzy
8' Flak z prawej strony Bogusławski uprzedza wiślaków i kolejny rzut rożny dla Dumy Powiśla
 Tym razem gorsza centra Kumocha, piłka przed polem karnym trafia do Manolo ten podaje do Janickiego, ale zbyt mocne podanie i strzał Janickiego obok bramki Raduni
11' Kapitalnie z lewej strony centruje Bortniczuk na piątym metrze Kasprzak o mały włos nie pakuje piłki do własnej siatki i tylko corner
 Tym razem wrzutka Janickiego głową wybija futbolówkę Kurtović.
14' Bortniczuk blokuje Słomkę i mamy rzut rożny dla gospodarzy
15' Zamieszanie w polu karnym Wisły piłka trafia do Kurtovicia ale piłkę po strzale Chorwata wybija Mielcarz na rzut rożny
 Dochodzą jeszcze kibice na stadion mimo, że zegarze prawie 17 minuta spotkania
19' Kumoch niecelnie i od bramki grę wznowi Odyjewski
20' Dużo walki w Stężycy. Dla obu ekip to ważne spotkanie
20' Nieporozumienie Mielcarza i Sewersysia i ten drugi musi ratować się wybiciem piłki na rzut rożny
 Naprawił swój błąd Oskar, bo dobrze piąstkował piłkę po rzucie rożnym
22' Centra Kargulewicza ląduje w rękawicach Odysjewskiego
24' Janicki do Giela, ale zdaniem asystentki sędziego Różyckiego Giel na spalonym
26' Dobrze w obronie zablokował Słomkę Noiszewski. Od bramki grę wznowi Mielcarz
27' Dobre podanie Kwiatkowskiego do Słomki, który wpada w pole karne, ale kapitalnie broni w tej sytuacji Mielcarz!!!
30' Wrzutka Kargulewicza, ale uprzedzony w ostatniej chwili Giel.
32' Walczył w ataku Bortniczuk, ale ostatecznie piłka dla graczy Raduni
35' Noiszewski, w kierunku Flaka, ale za mocno i od bramki Odyjewski
36' Bardzo nieudana centra Słomki w pole karne. Od bramki grę wznowi Mielcarz
38' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL KAMIL KUMOCH!!!! BRAWO KUMI!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Ależ bramka Kumocha w Stężycy!!!. Prawą stroną Janek Flak kapitalnie mijał rywali wystawił piłkę Kumochowi, a ten fantastycznie uderzył a piłka od słupka wpadła do siatki!!!!! Brawo
39' Faulowany Kargulewicz.
  Zwoźny za ten faul
42' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL KAMIL KUMOCH!!!!!!! BRAWO KUMI!!! BRAWO WISŁA!!!!
 No i mamy prowadzenie Wisły Grupa Azoty. Z rzutu wolnego uderza Kumoch i piłka wpada obok zaskoczonego bramkarza Raduni.
 Ależ zaskoczenie dla kibiców w Stężycy
44' Mrsić wychodzi sam na sam z Mielcarzem ale broni to bramkarza Wisły!!!!
45' +1
45+1' Jeszcze rzut rożny dla gospodarzy. Musimy to bronić!!!!
 Uderzenie Bashlauya ale mija bramkę Mielcarza!!!
45+2'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Po 45 minutach jest dobrze. Po dwóch bramkach Kamila Kumocha prowadzimy w Stężycy 2:0 i zaskoczyliśmy gospodarzy strzałami z dystansu. Oby tak dalej!!!!
 Oddajemy głos do studia. Do Stężycy wracamy za kilka minut
 Wychodzą gracze Raduni
 Wybiegają także gracze Wisły Grupa Azoty
46'  Zaczyna Radunia
47' Faulowany przez Kasaprzaka Kumoch
48' Łuczak z prawej strony ale pewnie w bramce Mielcarz!!!
49' Kasprzak fauluje Kargulewicza. Kolejny rzut wolny dla Wisły Grupa Azoty Puławy
 Żaden z puławian nie sięgnął piłki po centrze Kumocha. Od bramki grę wznowi Odyjewski
50' Ależ okazja dla Bortniczuka, ale minimalnie szybszy Odyjewski, który wybija piłkę spod nóg napastnika Wisły
52' Kargulewicz blokuje Łuczaka i kończy się to rzutem rożnym dla gospodarzy
 Małe zamieszanie w polu karnym ale ostatecznie wybijają piłkę wiślacy
54' Flak blokuje rywala i kolejny corner dla gospodarzy
 Piłkę uderza Mrsić, ale piłka po jego uderzeniu wychodzi na aut boczny
57' Wymusił faul Sewerysia Łuczak. Od rzutu wolnego Radunia
 Wrzutka Łuczka w polu karnym Kurtović, ale faulował w ataku Chorwat. Piłka dla Wisły Grupa Azoty
60'  9. Biskup za 2. Bahslaya
3. Dejewski za 93. Bogusławskiego
62' Zablokowana centra Bortniczuka.
64' Bilard w polu karnym Raduni Giel do Bortniczuka, ale ten drugi na spalonym!!!
65'  Mrsić
 Mamy dziś dzień pięknych goli. Tym razem kapitalnie zza pola karnego Mrsić i piłka ląduje w siatce Mielcarza
66'  26. Kołtański za 55. Manolo
69'  20. Płotka za 37. Zawoźnego
70'  3. Dejewski za faul na Tkoczu.
73' Kumoch faulem zatrzymał Łuczaka
74' Ucierpiał w starciu z rywalem Janicki. Od rzutu wolnego Duma Powiśla
74' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL JAN FLAK!!!! BRAWO FLACZKU!!! BRAWO WISŁA!!!!
 Bardzo dobre podanie Bortniczuka do wbiegającego w pole karne Raduni Flaka, a ten pewnym strzałem po długim rogu daje gola
76' Bortniczuk uderza ale zablokowany i tylko corner!!!
 Kumoch do Giela, ale ten na spalonym
77'  11. Mularczyk za 7. Kuzimskiego
35. Gulczyński za 33. Kasprzaka
79' Zamieszanie pod bramką Wisły Grupa Azoty, ale bronią się puławianie!!!
82'  77. Słomka za faul na Kolłtańskim
 Zmęczeni wiślacy. Widać, że zostawili dziś całe serce na boisku
83'  66. Kaczorowski za 11. Kargulewicza
84' Faulowany Kaczorowski. Od rzutu wolnego Wisła Grupa Azoty
 Dobra centra Janickiego głową uderza Tkocz, ale w obrońcę
87' Wrzutka z lewej strony krzyżakiem Biskup, ale obok bramki Dumy Powiśla
88' Oddalają grę od swojej bramki puławianie. Mądrze trzeba to bronić
89' Faulował Gulczyński Giela. Kolejny rzut wolny dla Wisły
90' Łuczak na spalonym
90'  20. Gałązka za 31 Flaka
94. Szymanek za 9. Giela
80. Kosior za 8. Kumocha
90' +5
90+1' Mądrze wiślacy
90+2' Faulowany Kosior. Od rzutu wolnego Wisła Grupa Azoty
90+3' Szymanek na spalonym
90+4' Faulowany Janicki. Kolejny rzut wolny dla Wisły
90+5'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!
 Mamy to!!!!. Bardzo dobre spotkanie Wisły Grupa Azoty i zasłużone 3 oczka jadą do Puław!!!. BRAWO WISŁA!!!!
 Kółeczko wiślaków i tak się bawi WISŁA!!!!!!!!!!
 Idą podziękować wiślacy za doping i wsparcie!!!!!