Setla 43 - Zmorzyński 79, Hirsz 82
Arbiter: Konrad Aluszyk ( Gorzów Wielkopolski)

Dulewicz- Szmatiuk, Karbowiak, Maciąg, Wojciechowski, Dondera, Kwiatkowski, Ziętarski, Shmimmura, Setla, Poźniak
Madejski- Kusal, Pielach, Poznański, Sulkowski, Kobiałka, Meskhia, Pożak, Patejuk, Zulciak, Ploj

Już we wtorek 1 maja ekipa Wisły rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Koszalinie z Gwardią. Początek naszej relacji od 15:45. Zapraszamy
 15:47 Piotrek wita z Koszalina
 Przed nami bardzo ważny mecz Wisły z Gwardią.
 Na stadionie w Koszalinie trwa rozgrzewka. Około 18 stopni ciepła, słońce
 Adqs poszedł szukać składów.Wisły oczywiście znamy, ale gospodarzy z przyczyn oczywistych nie
 Mamy składy. Zaraz podamy
 Tak więc w składzie Wisły kilka niespodzianek i zmian. W pierwszym składzie Krystian Kusal i Dawid Pożak
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Jakub Zolech, Piotr Zmorzyński, Robert Hirsz, Konrad Szczotka, Dawid Chudyba, Dawid Brzeski
 Na ławce Gwardii zasiedli dziś Jakub Łącki, Przemysław Brzeziański, Michał Szubert, Rafał Matyjka, Patryk Szabat, Krystian Przyborowski
 Obie ekipy już w szatniach
 Obiekt Gwardii pamięta lata 70 XX wieku. Po awansie do II ligi doraźnie dokonano zmian, ale do ideału brakuje dużo.
 Na trybunach to mecz ostatniej szansy dla Gwardii. Dla nas to także ważny mecz. Możemy spodziewać się wielu emocji i męskiej walki przez 90 minut
 Wychodzą!!!!!!!
 Wisła zagra na czerwono, Gwardia na błękitno.
 Kółeczko wiślaków.
 Tradycyjnie kto dziś wygra??? WISŁA WISŁA niesie się po stadionie
1'  Zaczyna Wisła
2' Wrzutka w pole karne Gwardii skacze Pożak, ale szybszy Dulewicz
3' Dużo nerwów. Tak to będzie wyglądało!!!!. Ale my wierzymy!!!!!!
4' Faulowany przez Poznańskiego Setla
 Z rzutu wolnego gospodarze, ale obok bramki w której dziś Sebastian Madejski
 Gdzie te Puławy na trybunach pytają. Koło Nałęczowa odpowiada drugi kibic. No ciekawe
6' Pożak centruje i róg dla Wisły
 Leży jeden z wiślaków. Już się kładą z trybun. Panie sędzio niech go Pan pocałuje. Jak na okręgówce
 Centruje Sulkowski z rzutu rożnego głową Poznański nad bramką.
8' Patejuk w słupek. Napisz, że bramka była blisko
 Komentarze z trybun jak na okręgówce
11' Setla fauluje Kobiałkę. Piłka dla Wisły
12' Wiślacy tracą piłkę w ataku. Wiele nerwów.
14' Kwiatkowski do Setli ten wpada w pole karne ale nad bramką uderzenie napastnika Gwardii
15' Brzydki faul Maciąga na Pożaku. Leży pomocnik Wisły
16' Wraca Pożak na plac gry.
 Zulciak na spalonym
17'  Kwiatkowski za brzydki faul na Meskhii. To mogła być nawet czerwona kartka
19' Kartkę mu z trybun. Naszemu dajesz. Oj atmosfera jarmarczna
20' Mieliśmy szczęście. Miejscowi widzieli tę piłkę w siatce. Uderzał po centrze z głębi pola Setla, ale piłka minimalnie obok bramki. UFFFF!!!!!!
22' Od wolnego Wisła. Po faulu na Ploju
 Centruje Meskhia, ale Poznański nie sięgnął piłki. Nawet jakby sięgnął obrońca Wisły był na spalonym.
23' Kusal zatrzymuje rywala, ale niestety rógl dla gospodarzy. Bronimy!!!!!
 Jeszcze raz z rożnego Gwardia.
 Piłka poza polem gry. Od bramki Wisła
25' Faulowany Ploj. Od wolnego Wisła
 Centruje Sulkowski prosto w ręce Dulewicza
28' Patejuk jedynie w boczną siatkę. Za mocne podanie do pomocnika Wisły
29' Faulowany Ira w środku pola
 Sulkowski wpadł w pole karne gospodarzy, ale uderzył nad bramką Dulewicza. Szkoda to kolejna okazja dla Wisły
32' Trzymał go. Sędzia patrz się trochę z trybun
33' Sędzia popatrzył popatrzył i zamiast faulu na Patejuku pokazał faul Patejuka.
 Ten 9 to jest z ekstraklasy na trybunach
34' Trącą piłkę gospodarze. Wisła w ataku.
35' Patejuk do Zulciaka ten wpada w pole karne ale uderza nad bramką Dulewicza
36' Poznański ostro zatrzymuje rywala. Bez kartki.
37' Uderzał po zgraniu jednego z zawodników Ziętarski ale pewnie Madejski
38' Dodnera zatrzymany przez Poznańskiego
39' Kontra Wisły, ale za mocne podanie do Kusala
40' Dondera wykłada piłkę Setli ten uderza z około 20 metrów od bramki i nie ma bramki. Metr może dwa od bramki Madejskiego
42' Faulem zatrzymany Sulkowski.
43'  Setla
 Ależ błąd Madejskiego. Uderzenie Setli z około 20 metrów piłkę na rękach miał Madejski, ale ta wpadła do siatki.
 Dramat młodego bramkarza Wisły.
45'  Koniec pierwszej połowy
 Niestety do przerwy przegrywamy w Koszalinie 1:0 po fatalnym błędzie Sebastiana Madejskiego
 Oby druga połowa była lepsza dla wiślaków. Wracamy za kilka minut
 W Kluczborku MKS remisuje z Wartą Poznań 2:2
 Wychodzą wiślacy!!!!!!
 Nie ma graczy gospodarzy i sędziów. Bardzo szybko wiślacy wysłuchali uwag Bohdana Bławackiego
 Chodzi szkoleniowiec Wisły. Bardzo smutny. Wiślacy od kilku minut już gotowi do gry. Nie ma sędziów, nie ma rywali
46'  Zaczyna Gwardia
47' Padł w polu karnym Zulciak ale sędzia milczy.
 To nie plaża krzyczą miejscowi do Niklasa
47' Traci piłkę Pożak
 Ploj przewinił w ataku.
48' Dulewicz w aut
 I kolejny aut dla Wisły
50' Kobiałka do nikogo. Zamykamy Gwardię na ich połowie, ale gramy zbyt nerwowo niedokładnie.
52'  Maciąg
 Miejscowi ubliżają nawet delegatowi PZPN, który siadł na trybunach
53' Kontra gospodarzy i róg...
 Rzut karny dla Gwardii. Jeden z wiślaków faulował rywala zdaniem sędziego i karny dla gospodarzy. To dramat....
  Kusal
 Nie ma!!!!! Ziętarski w słupek!!!!!!!!!!!!
57' Do gry gotowy Hirsz
  Patejuk
58'  Ziętarski
59'  Hirsz za Ploja
59' I wiślacy wywalczyli róg..
60' Poźniak centruje głową Ziętarski i kolejny słupek
 Ależ ogromne zamieszanie w polu karnym Wisły. Strzelało chyba ze 3 zawodników, ale dwa razy Madejski raz obrońcy Wisły i nie ma bramki.!!!!
63' Do gry gotowy Dawid Brzeski
 Faulowany Pozak. Od wolnego Wisła
 Trafiony łokciem nasz zawodnik
64' Ależ pech wiślaków!!!! Uderza Ira głową Dulewicz broni!!!!!!
64'  Brzeski za Zulciaka
 Pożak do kogo/???
66' Wisła w ataku, ale nie ma zmiany wyniku
67'  Dondera za faul na Pożaku
70' Grają na czas gracze Gwardii. Eh!!!!!!
 Głową Hirsza, ale zbyt lekko i broni bramkarz
72'  Brzeziański za Setle
75'  Szabat za Kwiatkwieskiego
76' Faulowany Ira, ale sędzia jest innego zdania.
76'  Zmorzyński za Pożaka
78' Za mocne podanie do Zmorzyńskiego.
79' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL PIOTR ZMORZYŃSKI!!!!!! BRAWO BULWA!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!
  Shimmura
 Dobre zgranie do Zmorzyńskiego, który wpadł w pole karne i strzałem w długi róg skierował piłkę do siatki!!! Jeszcze gramy!!!! BRAWO BULWA!!!!!
82' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL
ROBERT HIRSZ!!!!!!! BRAWO HIRU!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Pięknie!!!! Jest pięknie. Wrzutka Zmorzyńskiego głową Hirsz i mamy prowadzenie WISŁY!!!! BRAWO WISŁA!!!!!
85' Wychodzą miejscowi i składają mi gratulacje!!!!!!!!
86'  Poznański
87'  Matyjka za Shimmurę
  Szubert za Poźniaka
 Gramy!!!! Musimy to utrzymać!!!! Nieważne jak!!!!!!
88' Dawid Chudyba szykuje się do gry
 Biją się zawodnicy obu ekip. Ogromne zamieszanie
  Hirsz
 Ale była kartka chyba w zespole Gwardii też.
 Ogromne emocje w Koszalnie
90' +4
90'  Chudyba za Kusala
90+1' Jeszcze w ataku Wisła. Bronimy to!!!!
90+2' Aut dla gospodarzy. Kradnijmy te minuty!!!!!!
 Hiru gramy!!!!!!!! Krzyczy trener Popławski
 Oby dalej Wisła. Musimy wygrać!!!!!!!
90+3' Panie sędzio!!!!!!!
 Niech to się kończy!!!!!!!!
90+4' Ile jeszcze??? Panie sędzio!!!!!!!!
 Bronimy wszyscy!!!!!!
 Od autu Wisła
90+5' Panie Turek!!!!!!!!!!!!
90+6'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!!!!!!!
 Wygrywamy po ogromnych emocjach nerwach, ale czy to ważne???
 Trzy punkty jadą do Puław.!!!!!! BRAWO PANY!!!!