Arbiter: Kornel Paszkiewicz ( Wrocław)

Gliwa- Basta. Szufryn, Piter-Bućko, Słaby, Wdowiak, Baran, Trochim, Danek, Dudzic, Piszczek
Witan - Sedlewski, Litwniuk, Poznański, Hiszpański, Maksymiuk, Szczotka, Patejuk, Darmochwał, Popiołek, K.Nowak

Za uwagę dziękuje smutny dziś Piotrek
 Teraz wszystko rozstrzygnie się w ostatnim spotkaniu z Górnikiem Zabrze.... To będzie mecz o być albo nie być w Nice I lidze....
 Niestety koniec tego spotkania. Przy wygranej Drutex-Bytovii ze Stomilem Wisła spada w tabeli i traci do miejsca barażowego jeden punkt....
90+6'  Koniec spotkania.....
90+5' Jeszcze !!!!!!!!
90+5' Za mocne podanie do Cierpki....
90+4' My wierzymy!!!!!
 Uderzenie broni Gliwa!!!!!
90+3' Jeszcze gramy jeszcze!!!!!!!!!!!!!
90+2' Baran uderza ale jego uderzenie zablokowane i kolejny róg
  Pożak
90+1' Rzut rożny dla Sandecji. Eh...
90' +5
88' Piszczek z dysttansu. Nad bramką
 Nie opanował piłki Pożak
86' Padł jeden z graczy Sandecji w polu karnym ale o faulu nie ma mowy
 Dlaczego?? Śmieją się miejscowi, że krzyczę, ale my gramy o wszystko!!! Oni mają awans!!!!!
 Piąstkuje Gliwa. Róg!!!!!
84' Faulowany Parejuk
84' Trochim wpadł w pole karne ale uderzył fatalnie.
83' Miejscowi szykują się do fety.
82'  Pożak za Darmochwała
 Teraz wejdzie Dawid Pożak
 Faul w ataku wiślaków. Niestety. Gramy jeszcze!!!!!!
81' Od wolnego Wisła...
81' Gramy jeszcze!!! Krzyczę ja!!!!!! Wierzymy!!!!!!!
 Szykował się Pożak, ale zmiana decyzji. Debiut Dudkowskiego w I lidze
80'  Dudkowski za Popiołka
 Dawid Pożak
78' Będzie kolejna zmiana w Wiśle
77'  Cierpka za Szczotkę
 Wejdzie do gry Adrian Cierpka
76'  Gałaecki za Dudzica
75' Uff!!!! Trochim uderza z dystansu minimalnie niecelnie!!!!
71' Nie żebym coś mówił, ale Wisła na ten moment spada z ligi mówią miejscowi. Niestety tak jest. My wierzymy!!!!
70' Leżał Hiszpański, ale gramy dalej
68' Dlaczego to nie wpadło???? Przewrotką Patejuk i piłka o milimetry mija bramkę Gliwy!!!!!!!
67'  Dudzic za faul
67' Faulowany Szczotka w środku pola
66' Gramy dalej. Race zgaszone.
 Przy okazji przerwy zawodnicy uzupełniają płyny.
64' Przerwa w grze. Race nadal odpalone.
 Kolejna raca ląduje na boisku. Przerwa w grze
63' Jedna raca wylądowała na boisku.
62' Odpalili fani Sandecji race.
 Radzą sobie wiślacy chociaż jeden z gracy Sandecji Kamil Słaby padł w polu karnym
61' Słaby zablokowany przez Sedlewskiego. I róg dla Sandecji
60' Popiołek wywalcza aut
59'  Maślanka z Wdowiaka
56' Do gry przygotowany Hubert Maślanka
55' Jest oprawa. Sandecja Mistrz I ligi sektorówka
53' Rzut wolny dla Wisły wrzutka Hiszpańskiego jeden z obrońców o mały włos nie pokonuje Gliwy.
 Dobra centra Hiszpańskiego zgranie piłki do Szczotki ten z woleja ale nad bramką!!!!
51' Darmochwał wywalcza róg...
50' Hiszpański uderza w obrońcę gospodarzy
51' Starcie Poznańskiego i Piszka. Bez kartki
50' Sedlewski faulowany w obronie. Od wolnego Wisła
49' Centrował Pateuk, piłka trafiła do Szczotki, ale ten uderzył źle i piłka leci obok bramki Gliwy
47' Zablokowane uderzenie Kasprzaka
46'  Zaczyna Wisła
46'  Kasprzak za Danka
 Będzie zmiana w Sandecji
 Są wiślacy!!!!!
 Przed nami bardzo ważne 45 minut. Musimy zdobyć bramkę. Dopingujcie Wisłę.
 W głośnikach Kombii każde pokolenie.
 Zapraszamy na niedzielny rosołek. My wracamy za kilka chwil
 Bardzo wyrównane spotkanie w Nowym Sączu. Widać, że wiślacy walczą i braki nadrabiają walecznością i ambicją. Brakuje tylko bramki dla Wisły. Oby w drugiej połowie coś wpadło do bramki strzeżonej przez Michała Gliwę
45+3'  Koniec pierwszej połowy
45+2' Patejuk uderza niecelnie.
45+1' Uff!!! Trochim z rzutu wolnego w poprzeczkę. Kapitalne uderzenie zawodnika Sandecji
45' +2
45' Maksymiuk faulem zatrzymuje Trochima
 I znowu Szkocja na trybunach.
44' Faulowany Sedlewski.
 A chwilę wcześniej dobra kontra wiślaków uderza Sedlewski, ale pewnie Gliwa
42'  Baran
40' Groźnie pod bramką Wisły, wrzutka do Piszczka ten głową ale Witan piękną paradą. Nawet gdyby piłka wpadła do siatki gola by nie było. Bo był spalony
39' Hiszpański z wolnego na głowę Poznańskiego, ale uderzenie wiślaka trafia w obrońcę Sandecji
38' Bardzo spokojny dziś przy linii Radosław Mroczkowski.
37' Witan trafia we Wdowiaka. Na szczęście od bramki zacznie Wisła
 Złe wykonanie tego cornera, Litwniuk musi wycofać piłę do Witana
36' Darmochwał do Szczotki ten wpada w pole karne i róg...
 Kolejowy Klub Sportowy Sandecja na trybunach
 Zablokowany Popiołek
  Słaby za ten faul
34' I kolejny faul. Tym razem na Konradzie Nowaku
 Wrzutka w pole karne Hiszpańskiego pewnie obrona gospodarzy.
33' Rzut wolny dla Wisły. Faulowany Adrian Popiołek
32' Nowak traci piłkę.
30' Przerwa na uzupełnienie płynów. Ciepło dziś w Nowym Sączu.
28' Trochim przedryblował kilku wiślaków, podał do Danka, ale ten nie sięgnął piłki
27' Uderzał głową Danek, ale kończy się na strachu.
26' Fajnie grają te Puławy mówią miejscowi.
24' Jak to nie wpadło??? Tym razem Konrad Nowak do Piotra Darmochwała ten wpada w pole karne i broni Gliwa. Nie chce cytować co powiedziałem przy tej sytuacji bo czytają nas dzieci!!!!
23' Ależ okazja dla Wisły!!!! Darmochwał wrzuca piłkę w pole karne głową Konrad Nowak. Minimalnie niecelnie
 A spiker prosi o zwrot piłki meczowej, która wyleciała na trybuny
23' Trochim wrzuca piłkę w pole karne ta trafia do Wdowiaka, który uderza sprzed pola karnego. Daleko od bramki Witana
22'  Hiszpański za faul na Wdowiaku
 Hiszpański wrzuca w pole karne ale piłka nie trafia do nikogo
20' Wiślacy od wolnego
19' W odpowiedzi Trochim, Witan na raty ale broni
18' Konrad Nowak wpadł w pole karne gospodarzy oddał strzał Gliwa broni, piłka trafia do Sylwestra Patejuka, ale nie miał miejsca Patej i broni Gliwa!!!!
17' Trochim z dystansu trafia w Hiszpańskiego i róg dla gospodarzy
13' Gliwa głową poza polem karnym uprzedza Popiołka
12' Hiszpański centruje głową uderza Patejuk ale nad bramką.
11' I tym razem rzut rożny dla Wisły.
10' Sedlewski wybija i kolejny corner dla gospodarzy
 Lekko zakotłowało się pod bramką Andrzeja Witana, ale kończy się na strachu.
9' Poznański głową na róg
8' Tym razem zablokowany Darmochwał. Szkoda, że wiślacy nie mogą oddać czystego strzału na bramkę gospdoarzy
 Oczywiście kolejne pozdrowienia dla zgód. Dla Korony Kielce, Polonii Warszawa i Stali Mielec
7' Nie zdołał oddać strzału Adrian Popiołek
 Na trybunach pozdrowienia dla zgód Cracovi, i Czarnych Jasło
 W Nowym Sączu zbrakło biletów. Kibice zza płotu i na stojąco oglądają ten mecz
 Hiszpański do Konrada Nowaka, ale zbyt mocno i piłkę łapie Gliwa
6' Wrzutka Hiszpańskiego w pole karne, głową Patejuk ale zbyt lekko. Bez problemu łapie piłkę Michał Gliwa
5'  Wdowiak za faul na Hiszpańskim
4' Wszyscy wstają i śpiewają, oby nie na trybunie prasowej. Szkocja na trybunach. Na boisku za mocne podanie do Sedlewskiego. Zaczyna od bramki Gliwa
3' Zablokowany Popiołek. Atmosfera jest kapitalna
 Podobno kibice Sandecji przygotowali na dziś najlepszą w historii oprawę. Telefony czas szykować
2' Wdowiak faulował w ataku Hiszpańskiego. Od wolnego Wisła.
1'  Zaczyna Sandecja
 I już feta kibiców. Awans jest nasz niesie się po obiekcie. Troszkę zazdrościmy tego luzu miejscowym.
 Nagrody przekazane. Zaraz gramy
 A teraz podziękowanie zawodników jednemu z kibiców.
 Sandecja zagra w niebieskich koszulkach i białych spodenkach
 Awans jest nasz śpiewają fani.
 A teraz kolejne upominiki od Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Obecni są prezes Ryszard Niemiec i Zbigniew Lach
 Kochani Małopolska jest z Was dumna mówi Pani Urszula Nowogórska do piłkarzy Sandecji
 A jednak puchar wręcza przewodnicząca Sejmiku, która wchodzi na tę piękną murawę w szpilkach.
 WYCHODZĄ!!!!!!!!!!
 Pan Jacek Krupa marszałek województwa małopolskiego przygotowany aby wręczyć puchar piłkarzom Sandecji.
 Rozpoczyna się prezentacja składów. Zaczynamy od składu Dumy Powiśla
 Na trybunach praktycznie nie ma wolnych miejsc
 Ależ ciasno na prasówce dziś.
 Przed meczem puchar piłkarzom Sandecji wręczy marszałek województwa małopolskiego.
 I trzymać kciuki.
 Czekamy. Nic tylko dopingować.
 Obie ekipy udają się do szatni.
 Wisła zagra dziś na czerwowno
 Występy zakończone zaraz inne występy.
 A teraz występ zespołu tańca nowoczesnego Katharsis.
 Sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą - tak można podsumować wydarzenia w Nowym Sączu. Tłumy na trybunach gęstnieją. Coraz mniej wolnych miejsc. Będzie komplet, którego miejscowi mówią nie było od lat.
 Przed meczem układ taneczny dziewczyn z zespołu Jet Crew.
 Miejscowy spiker przedstawia historię Wisły. To miłe
 Robi się ścisk ma trybunie prasowej
 Śmieją się miejscowi dziennikarze,że dziś po meczu każdy zabiera do domu swoje krzesełko.
 Jest też kibic o niku star. Zapełniają się trybuny stadionu przy Kilińskiego 54.
 Na meczu obecny dziś kontuzjowany Mateusz Pielach. Brawo Beny za wizytę. Jest też prezes Wisły Grzegorz Nowosadzki
 Laptop na kolanach, ale przebolejemy to jak dziś wygramy.
 Na ławce gospodarzy zasiedli dziś Łukasz Radliński, Szymon Kuźma, Michał Gałecki, Adrian Jurkowski, Wiktor Nowak, Bartłomiej Kasprzak i Hubert Maślanka
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Nazar Penkovets, Adrian Cierpka, Jakub Smektała, Dawid Pożak, Adrian Dudkowski, Łukasz Płonowski i Łukasz Turzyniecki
 Mamy składy.
 To ostatni mecz gospodarzy na tym obiekcie. Po meczu na teren stadionu wchodzą spychy, które równają obiekt z ziemią. Do lutego 2018 ma powstać w tym miejscu nowoczesny obiekt spełniający wymagania Ekstraklasy
 W powietrzu unosi się oczekiwanie fety, która odbędzie się po meczu z okazji awansu Sandecji do Ekstraklasy. Pod obiektem kolejki. Chyba dziś komplet widzów
 Idealna pogoda do gry w Nowym Sączu. Około 20 stopni słońce. Murawa idealnie przygotowana do gry
 11:50 Piotrek wita ze stadionu Sandecji w Nowym Sączu
 Już w niedzielę 28 maja o 12:30 puławska Wisła rozegra kolejne spotkanie w Nice I lidze. Tym razem w Nowym Sączu z Sandecją. Początek naszej relacji ze stadionu im Ojca Władysława Augustynka od 12:15.