1. Kucharski 8. Wszołek, 15. Fałowski, 5. Ślęzak (kpt), 23. Książek, 17. Cuulibaly, 6. Kuźma, 4. Rozwandowicz, 11. Ricardo, 7. Lipień, 9. Siwek

1. Szpaderski - 3. Gałązka- 6. Kabaj, 8. Kumoch, 10. Wiktoruk, 11. Kargulewicz (kpt), 16. Zych, 17. Śledzicki, 19. Szymanek, 20. Piątek, 9. Guzdek

To co zrobiliście tutaj to szacunek. Brawo. Za uwagę dziękuje Piotrek
 Szacunek za walkę!!!!
 BRAWO PANOWIE!!! MAMY TO!!!! Po tygodniu treningów i wielu kłopotach mamy remis w Łodzi i mamy ten punkt!!!! BRAWO PANOWIE
90+6'  Koniec spotkania
90+6' Ile jeszcze???
90+5' Na spalonym Kargulewicz
90+4' Niecelna centra Zylli
90+3' Faulowany Kargulewicz. Od rzutu wolnego Duma Powiśla
 Nad bramką gracze ŁKS-u. Od bramki Szpaderski
90+2' Rzut wolny dla ŁKS-u
90+1' Dobrze Gałązka uprzedza rywala.
90' +4
90' Zylla do Łuczuka ten zablokowany!!!!
 Na stojąco trener Tokarczyk
89' Ile jeszcze to potrwa? Aut dla Wisły
88' Spokojnie grają piłkę wiślacy
 Mądrze puławianie, ale niestety nie żaden z nich nie zdołał oddać strzału na bramkę ŁKS-u
 Kolejny wychowanek Wisły na boisku
86' Kumoch nabija rywala i mamy rzut rożny
85'  22. Łuczuk za 19. Szymanka
 Na spalonym jeden z rywali. Piłka dla wiślaków. Spokojnie
84' Zych uprzedza Lipienia i aut dla ŁKS-u
83' Przyblokowany dobrze Guzdek przez rywala i od bramki grę wznowi Kucharski
82' Mądrze Gałazka nabija Lipienia i od bramki grę wznowi Szpaderski
81'  21. Wzięch za 9. Siwka
 Z rzutu wolnego uderza Kumoch, ale nad bramką w której stoi Kucharski
80'  19. Saganowski za faul
79' Z dystansu uderza Kumoch, ale piłka mija bramkę Kucharskiego. Bronimy!!!!
78'  Wszołek za faul taktyczny na Guzdku
76' Centra Kamona w pole karne, ale nie sięgnął piłki Lipień w polu karnym.
75' Wpadł w polle karne Sagnowski, ale kapitalnie zatrzymał go Zych. Od bramki Szpaderski
71'  13. Frakowski za 17. Cuilibaliego
16. Saganowski za 23. Ksiązka
71'  21.Zylla za 20. Piątka
 Jakiś uraz bramkarza rezerw ŁKS-u, który usiadł na murawie
70' Lipień ostro zacentrował do Ricardo ten z pierwszej piłki ale obok bramki
68' Na spalonym Zych. Ale kapitalnie prostopadle do niego zagrał Wiktoruk
67' Wrzutka Lipienia, ale pewnie łapie piłkę Szpaderski
 Centra Lipienia ale pewnie uprzedzony Ślęzak
66' Tym razem Kumoch blokuje piłkę po dograniu Wszołka. Rzut rożny dla rywali
64' Śledzicki pewnie wybija piłkę po centrze Coulibaliego
61' Kucharski poza polem karnym uprzedza Szymanka
60' Ależ okazja dla Wisły!!! Kumoch do Kargulewicza ten centruje i piłka trafia do Zycha, ale ostatecznie piłka mija bramkę Kucharskiego!!!!
59' Uderzenie Szymanka, piłka ociera się o rywali i mamy rzut rożny!!!!
58'  20. Kamon za 15. Fałowskiego
56' Bardzo zła centra Wszołka. Od autu puławianie.
 Zakotłowało się pod bramką Wisły, ale Wszołek faulował Kumocha.
54' Prawą stroną szarżował Lipień i czujnie Gałazka w obronie uprzedza rywali i róg dla gospodarzy
52' W ataku puławianie Szymanek do Zycha, ale faulował młody wiślak i od rzutu wolnego ekipa ŁKS-u
51'  10. Wiktoruk za faul na Kuźmie
50' Faulowany Piątek. Od wolnego puławianie
48' Uderzenie Lipienia pod zgraniu Ricardo, ale piłka mija bramkę Szpaderskiego
47' Guzdek nabija rywala i aut dla Wisły
46'  Zaczynają rezerwy ŁKS-u
 Bez zmian obie ekipy.
 Wybiegają wiślacy
 Wychodzą piłkarze ŁKS-u
 Na razie wyrównane spotkanie w Łodzi. Młoda Wisła nie odpuszcza. Oby tak dalej
 Czekamy na wyjście obu ekip.
 Zapraszamy na kilka minut przerwy
 Za nami pierwsze 45 minut spotkania. To trudne spotkanie, ale widać, że ekipa Wisły gra bardzo mądrze. Wiele walki i można być zadowolonym. Oby drugie 45 minut było tak samo albo i lepsze dla Wisły
45+2'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Nikt nie sięga centry Kumocha
 Jeszcze rzut wolny dla Wisły. Przy piłce Kumoch
45+1' Jeszcze w ataku Duma Powiśla
45' +1
 Piłka trafia do Ksiązka ten wrzuca w pole karne, ale łapie pewnie Szpaderski
44' Jeszcze rzut rożny dla gospodarzy
 Nie opanował piłki po zagraniu z rzutu wolnego Piątek. Łapie ją Kucharski
43' Faulowany Kumoch na swojej połowie
 Za mocne podanie do Kargulewicza na prawej stronie.
 Wstał wiślak i gramy dalej
41' Ucierpiał Zych po starciu z rywalem.
40' Kumoch wywalcza wznowienie z autu
39' Piątek do Kargulewicza, ale ten źle przyjął i od bramki grę wznowi Kucharski
38' Ksiązek do wbiegającego w pole karne Siwka, ale za mocno i od bramki grę wznowi Szpaderski
37' Wrzutka Siwka do nikogo i piłka dla Wisły
36' Ależ błąd Kumocha, który podaje wprost pod nogi Cuulibaliego, ale ten uderza wysoko nad bramką!!!
 Póki co wiślacy bardzo mądrze. Wiadomo to zupełnie inna nowa Wisła,
34' Zych zatrzymuje rywala i tylko aut dla gospodarzy
30'  11. Kargulewicz za faul na Ksiażku
30' Ricardo mijał wiślaków jak tyczki slalomowe, ale uderzył obok bramki Szpaderskiego
29' Szarża Guzdka, który podał do wbiegającego Szymanka, ale wychowanek Wisły uprzedzony przez rywala
28' Kolejny rzut rożny dla gospodarzy Pewnie głową w swoim polu karnym Guzdek
27' Niecelny wykop Szpaderskiego. Aut dla ŁKS-u
25' Piłka w posiadaniu puławian. Mądrze ekipa Dumy Powiśla
22' Szarżował Szymanek, ale niestety nie mamy kolejnego rzutu rożnego.
 Tym razem krótko i piłka trafia do Kabaja, który uderza ale nad bramką Kucharskiego
 Kargulewicz zablokowany i kolejny corner
18' Szymanek wywalcza rzut rożny
17' Pewnie radzą sobie puławianie.
16' Rozwandowicz trafia w obrońcę i mamy róg..
 Mamy przerwę w grze. Urazu doznał Książek
 O mały włos Piątek nie wykorzystałby błędu obrony i bramkarza ŁKS-u, ale ostatecznie bramkarz gospodarzy szybszy.
13' Kumoch do Szymanka ten uderza, ale jego uderzenie trafia w obrońcę i łapie piłkę Kucharski.
12' Z dystansu uderza Ricardo, ale piłka szybuje nad bramką.
10' Lipień centruje z kolejnego rzutu rożnego, ale pewnie Szpaderski piąstkuje piłkę.
9' Po grze wiślaków widać brak zgrania.
7' Kontra wiślaków, Kargulewicz do Wiktoruka ten zablokowany i ekipa Dumy Powisla od autu
5' Książek trafia w Kabaja i kolejny corener.
 Kargulewicz czujnie uprzedza rywala i tylko aut dla ŁKS-u
4' Błąd Kabaja i piłka wychodzi na rzut rożny dla gospodarzy.
3' Sporo walki w środku pola. Ale piłkę mają wiślacy
 Niezła centra Kargulewicza, ale uprzedzony Gałązka
2' Kargulewicz w ataku i mamy róg
 Kółeczko wiślaków.
 Wychodzą!!!! Na czerwono Wisła, ŁKS na czarno
 Jeszcze czekamy na piłkarzy obu ekip
 Niepokonani, niezwyciężeni w ŁKS- zakochani niesie się pod stadionie.
 Hymn ŁKS-u przed meczem.
 Obie ekipy już w szatni. Czekamy na pierwszy gwizdek.
 Wiślacy zeszli już do szatni. Za kilka minut zaczynamy
 Rozpalają się jupitery nad stadionem W. Króla. Standardy Ekstraklasy
 Trwa rozgrzewka obu ekip. Kibice schodzą się na trybuny. Fani są, bowiem około 19:30 przewidziano prezentację pierwszej ekipy ŁKS-u.
 Nie ukrywam, że widząc to co się wydarzyło raz jeszcze chcę podziękować wszystkim, którzy dokonali czegoś z niczego. Panowie jesteście wielcy.
 Trwa rozgrzewka. Bardzo mocny skład gospodarzy. No, ale marzenia mają to do siebie, że czasem się spełniają. Dla mnie to i super sprawa, że mogę dla Was stąd nadawać.
 Wybiegają wiślacy na rozgrzewkę!!!!!
 Na ławce ŁKS-u II zasiedli dziś 12. Jakub Pawlak, 2. Piotr Klajnert, 3. Jakub Pawłowski, 10. Oliwier Sławiński, 13. Szymon Frakowski, 16. Franciszek Saganowski, 20. Yuya Kamon, 21. Mateusz Wzięch, 24. Patryk Grabowski
 Na ławce Wisły zasiedli dziś .12. Kacper Murat, 2. Patryk Waliś, 4. Maciej Kiełkucki, 7. Oskar Fryk, 15. Oskar Kozdroń, 18. Leonard Brykowski, 21. Marcel Zylla, 22. Franciszek Łuczuk
 Mamy już składy
 Póki co organizatorzy nie dostarczyli składów na stanowiska medialne.
 Zaraz postaramy się dostarczyć Wam składy. Na pewno dla wszystkich będzie to sporo nauki.
 Wiślacy już są na miejscu. Po krótkim przywitaniu udali się do szatni.
 Pogoda w Łodzi sprzyja. Około 28 stopni ciepła, słońce idealnie przygotowana pogoda do gry. Nic tylko grać.
 Za 50 minut Wisła Puławy, chociaż kilka tygodni temu wierzyli w to nieliczni rozpocznie zmagania w Betlic 2 lidze. Dzień dobry
 16:10 Piotrek wita ze stadionu im.W.Króla w Łodzi
 Już w piątek ekipa puławskiej Wisły rozegra w Łodzi swój pierwszy mecz w Betlic 2 lidze. Rywalem będą rezerwy ŁKS-u. Początek naszej relacji od 16:45